تماس با ما

تماس با شخص : Micle Cleanmo

شماره تلفن : +86 1987546789

WhatsApp : +861987546789

Free call
خط تولید
  • خط تولید
  • خط تولید
  • خط تولید
  • خط تولید
  • خط تولید

به زبان ساده ، این تجسم جمعی آگاهی از وضعیت کلی ، روحیه همکاری و روحیه خدمات است.روحیه تیمی بر اساس احترام به منافع و دستاوردهای فردی است.هسته همکاری است ، بالاترین قلمرو همه اعضای نیروی گریز از مرکز ، انسجام است ، که وحدت منافع فردی و منافع کلی است و تیم عملیاتی کارآمد را ارتقا می دهد.پس از شکل گیری روحیه تیم ، اعضای تیم نیازی به فداکاری ندارند ، برعکس ، شخصیت و مهارت های عملکرد آنها برای اطمینان از اعضای دیگر برای انجام اهداف مأموریت ، و روش روشن همکاری و قدرت واقعی درونی است.بدون نگرش و فداکاری خوب کار ، روحیه تیمی وجود نخواهد داشت.

 

  • به طور معمول ما T / T و Western Union را قبول می کنیم.
  • به طور معمول ما T / T و Western Union را قبول می کنیم.
OEM / ODM

چه تفاوتی بین روحیه تیمی و گروهی و جمع گرایی وجود دارد؟ روحیه تیمی بر ابتکار عمل فردی تأکید دارد. تیمی جامعه ای متشکل از کارمندان و مدیریت است. جمع گرایی بر مشترک بودن تأکید دارد. تفاوتهای خاص بین این دو به شرح زیر است:
1. از نظر رهبری: این گروه باید دارای رهبران روشن باشد. تیم ها ممکن است متفاوت باشند ، به خصوص که بالغ می شوند و حقوق تصمیم گیری مشترک دارند.
2. اهداف: اهداف گروه باید با سازمان سازگار باشد ، اما علاوه بر این ، گروه می تواند اهداف خاص خود را نیز تولید کند.
3. همکاری: همکاری گروه ممکن است متوسط ​​باشد ، و گاهی اوقات اعضا منفی و متضاد هستند؛ اما جو کار تیمی وجود داشت.
4- مسئولیت پذیری: رهبر گروه باید مسئولیت بزرگی را به عهده بگیرد و علاوه بر رهبر تیم ، هر یک از اعضای تیم نیز باید مسئولیت داشته باشد ، یا حتی با یکدیگر تعامل داشته باشد و به طور مشترک مسئول باشد.
5- مهارت: مهارت اعضای گروه ممکن است متفاوت یا یکسان باشد ، در حالی که مهارت اعضای تیم مکمل است. افراد با دانش ، مهارت و تجربه متفاوت برای تشکیل نقشهای مکمل در کنار هم جمع می شوند تا بتوانند به یک ترکیب مؤثر از کل تیم دست یابند.
6. نتایج: عملکرد یک گروه مجموع عملکرد هر فرد است ، در حالی که نتیجه یا عملکرد یک تیم محصولی است که بطور مشترک توسط همه تکمیل می شود.

تحقیق و توسعه

اهداف عناصر مهم یک تیم هستند و پنج مرحله برای کمک به تیم شما برای تعیین اهداف روشن وجود دارد:
اهداف تیم مورد توافق قرار گرفته است. پویایی تیم بستگی به آنچه تیم برای رسیدن به آن و شخصیت هر یک از اعضای تیم نیاز دارد ، دارد
به تیم اجازه دهید تا بر اولویت های اصلی تمرکز کند و از خارج در آن متحد شود.
تیم باید از لیست مشارکتهای اصلی برای ایجاد بیانیه ماموریت استفاده کند که بطور خلاصه بیان می کند که تیم در حال کار بر روی چه چیزی است.
هنگامی که وظایف تیم مشخص است ، یک لیست انجام کارها تهیه کنید - مشخص کنید تیم باید چه کاری انجام دهد و چگونه اعضای آن برای دستیابی به اهداف اصلی خود باید تعامل داشته باشند.
از وظایف تیم و لیست های انجام شده برای تعریف قوانین مربوط به تعامل استفاده کنید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

944854678@qq.com
+861987546789
41245245
324532452354
1111
212121
212121212
1212121212
+86 1987546789